Konkurs Kolęd i Pastorałek

Administrator 15 grudnia 2017, 19:35

7 grudnia 2017 r. odbył się w Regionalnym Centrum Kultury kolejny już Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez Szkołę Podstawową nr 11 w Pile.
Naszą szkołę reprezentowała, pod opieką p. Sabiny Pierzchały, silna grupa uczennic: Olga Palińska oraz Maja Zacharska (1a), Amelia Kujawa, Marika Maciejewska i Zuzanna Michalska (4b), Martyna Dach (2A – gimnazjalna) oraz Marika Klimek i Klaudia Olszewska (2B – gimnazjalna).
Trzy nasze uczennice zdobyły następujące nagrody: Maja Zacharska – I miejsce w kategorii klas 1 – 3, Maria Klimek – III miejsce w kategorii klas 7 i gimnazjalnych oraz Klaudia Olszewska – wyróżnienie w kategorii klas 7 i gimnazjalnych.
Laureatki odebrały nagrody oraz wystąpiły podczas uroczystego koncertu, który odbył się 9 grudnia 2017 r. na Placu Staszica na Wigilii Miejskiej.
Serdecznie gratulujemy!