Konkurs Kaligraficzny „Piszę pięknie”

Administrator 26 listopada 2017, 19:58

24 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się VII Konkurs Kaligraficzny „Piszę pięknie”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas II i III pilskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali Anna Wenska – Michalska z klasy IIa oraz Maksym Andrzejewski z klasy IIId wraz z opiekunem p. Iwoną Starkowską.
Zadanie konkursowe polegało na przepisaniu fragmentu książki „Oto Lola” Isabel Abedi zgodnie z zasadami kaligrafii. Wszyscy uczestnicy Konkursu popisali się pięknym, wzorcowym pismem. Niestety miejsca na podium są ograniczone i nie starczyło ich dla wszystkich. Nasi uczniowie co prawda nie znaleźli się w pierwszej trójce, ale i tak są zwycięzcami, bo piszą tak pięknie jak mało kto. Gratulacje !