Konkurs „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

Administrator 10 lutego 2018, 11:21

Wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile zorganizowali X Miejski Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”.
2 stycznia 2018 r. komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:
klasy pierwsze: I miejsce – Kamila Pawłowska SP 3, II miejsce – Adam Kotecki SP 6, III miejsce – Natalia Kin SP 2.
– wyróżnienia: Yelyzaveta Kholiava SP 3, Maja Szulc SP 3, Michał Kobza SP 2, Oliwia Senger SP 5.
klasy drugie: I miejsce – Elena Bujnicka SP 11, II miejsce – Malwina Ciechanowska SP 4, III miejsce – Anita Wieczorek SP 1.
– wyróżnienia: Marcel Pawlik SP 2, Oliwier Cieślewicz SP 4, Klaudia Polerowicz SP 2.
klasy trzecie: I miejsce – Tymoteusz Koper SP 6, II miejsce – Tobiasz Mila SP 5, III miejsce – Maria Pawulska SP 3.
– wyróżnienia: Maciej Lipiński SP 6, Mateusz Cichoń SP 2, Natasza Skrzypczak SP 6.
Wyróżnienie za pracę przestrzenną „Na Straganie” otrzymała Lilianna Ligenza SP 11.
Dziękujemy bardzo za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.