Konkurs „A letter to SANTA”

Administrator 19 grudnia 2017, 15:13

W grudniu odbył się w naszej szkole zorganizowany przez pp. Joannę Jarugęi Julię Kamińską – Jachnik konkurs języka angielskiego zatytułowany „A letter to Santa”, którego uczestnicy musieli stworzyć piękny list do Gwiazdora w języku angielskim. Prace uczniów klas szkoły podstawowej utworzyły wystawę, którą przygotowała p. Kamińska – Jachnik. Spłynęło mnóstwo wspaniałych listów, kolorowych, pomysłowych i niezwykłych do tego stopnia, że bardzo trudno było wyłonić zwycięzcę.
Oto wyniki konkursu: I miejsce – Jakub Wnuk (3d), II miejsce – Szymon Gniadzik (4a), III miejsce – Michalina Cyperska (3c).
Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Amanda Horst (3d), Marcin Płachta (4a), Mikołaj Płachta (4a), Alan Chmielewski (3d), Marika Maciejewska (4b).
Serdecznie gratulujemy talentów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.