Koncert zimowo-świąteczny w SOSW w Pile

Administrator 21 stycznia 2024, 18:08

16 stycznia 2024 r. Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile pod kierunkiem p. Sławomiry Smolarskiej miał zaszczyt wystąpić dla wychowanków i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile. Koncert miał charakter zimowo-świąteczny i miał na celu podtrzymywanie tradycji wspólnego kolędowania. Śpiewane były kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne. Widownia żywo reagowała na muzykę i chętnie śpiewała najbardziej znane kolędy, m.in.: „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi”, czy „Wśród nocnej ciszy”. Pani Małgorzata Bazelak, dyrektor SOSW w Pile, bardzo serdecznie podziękowała Zespołowi i opiekunowi pani Sławomirze Smolarskiej za przygotowanie koncertu.

Mamy nadzieję, że śpiew Zespołu Wokalnego dotarł do serc wszystkich wychowanków SOSW i przyniósł radość oraz wzruszenie. Dziękujemy za miłe przyjęcie.