Koło Misyjne dla Tbilisi

Administrator 4 czerwca 2018, 21:14

Szkolne Koło Misyjne kierowane przez p. Ewę Koniec zakończyło kolejną akcję. W środę 22 maja 2018 r. została wysłana paczka do Oratorium Sióstr Salezjanek w Tbilisi w Gruzji. Tym razem w paczce znalazły się ołówki, długopisy oraz inne przybory szkolne zebrane w akcji „Wyślij ołówek do Tbilisi”. Znalazł się w niej również mały sprzęt sportowy zakupiony za pieniądze z kiermaszu słodkości. Były to między innymi: skakanki, lina do gry, o którą specjalnie prosiły Siostry, ringo, zestaw do ping-ponga, jeżyki, piłeczki tenisowe. Mamy nadzieję, że sprawią one podopiecznym Sióstr wiele radości. A nam jak zwykle wypada bardzo podziękować wszystkim, dzięki którym było to możliwe. Dziękujemy: uczniom i ich rodzicom, Dyrekcji Szkoły, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły, którzy po raz kolejny wspomogli nasze dzieło.