Klasy trzecie w Ekonomiku

Administrator 26 listopada 2017, 19:52

16 listopada 2017 r. klasy 3b i 3c pod opieką wychowawców pp. Angeliki Adamskiej i Joanny Stawickiej – Pipowskiej udały się wspólnie do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile na ciekawe warsztaty zajęciowe. Tematem zajęć były finanse.
W szkole obie klasy zostały ciepło przyjęte przez kolorowo ubrane uczennice, które na początku oprowadziły nas po całej szkole. Dzieci były zafascynowane wielkością i zawiłością budynku. Ostatnim punktem zwiedzania była sala, w której czekały na nas przygotowane pomoce dydaktyczne.
Zajęcia zostały przeprowadzone ciekawie i bardzo sprawnie. Po części teoretycznej klasy zostały podzielone na grupy, które przystąpiły do działania praktycznego. Wszyscy pracowali z dużym zapałem, a starsze koleżanki chętnie niosły pomoc. Po pracy każdy został nagrodzony słodkim upominkiem, a na sam koniec wszyscy stanęliśmy do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.