Klasa 3c w Rezerwacie Kuźnik

Administrator 21 czerwca 2022, 13:14

10 czerwca 2022 r. klasa 3c udała się na wycieczkę do Rezerwatu Kuźnik. Na miejscu spotkaliśmy się z p. Anną Kalką z Nadleśnictwa Zdrojowa Góra, która opowiedziała nam historię tego pięknego miejsca. Po historycznym wstępie ruszyliśmy przed siebie. Podczas wyprawy mogliśmy podziwiać piękne uroki tego miejsca, poznawać różne przyrodnicze ciekawostki i pokonywać przeróżne naturalne przeszkody. Przy tych ostatnich było mnóstwo krzyku i śmiechu. Okazało się, że nie tak łatwo jest przejść po leżącym drewnianym pniu, który leży w grząskim błocie. Niektórzy skorzystali przez to z darmowego SPA i kąpieli błotnej! Kiedy doszliśmy do końca naszej wyprawy, każdy z nas był szczęśliwy i zmęczony. Wszyscy jednak zgodnie uważamy, że było warto!