Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Klasa 2a na warsztatach „Małego Kucharza”

Administrator 8 grudnia 2023, 11:25

Z okazji mikołajek uczniowie klasy 2a otrzymali cukierki i drobne prezenty, które sprawiły im wiele radości. Klasa postanowiła kontynuować świętowanie kolejnego dnia i z tej okazji 7 grudnia 2023 r. wybrała się na warsztaty „Małego Kucharza”, które odbyły się w pizzerii „Da Grasso” w Pile. Uczniowie wcielili się w role kucharzy i na specjalnie przygotowanych stanowiskach skomponowali swoje własne, wyjątkowe pizze. Powstały prawdziwe dzieła sztuki, które bardzo szybko zniknęły z talerzy! Po ukończeniu warsztatów Mali Kucharze uzyskali imienne dyplomy potwierdzające zdobyte umiejętności. Zajęcia były dla uczniów fascynującą podróżą do świata smaków, zapachów i kolorów. To była udana wycieczka! Dzieci z uśmiechami na twarzach wróciły do szkoły i na koniec pełni energii po tak smakowitym posiłku, urządziły bitwę na śnieżki.