Kiermasz dla Nikoli

Administrator 12 grudnia 2018, 18:26

7 grudnia 2018 r. Samorząd Uczniowski oraz szkolny Wolontariat zorganizowali kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie Nikoli.
Nikola ma 9 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 6 w Pile. Na początku listopada zdiagnozowano u niej białaczkę limfoblastyczną, a każdy kolejny dzień jest walką o życie dziewczynki. Nikoli pomagają w walce nie tylko rodzice, ale także koledzy i koleżanki ze szkoły oraz ludzie dobrej woli. Potrzebne są pieniądze na specjalistyczne leczenie i rehabilitację. W akcję pomocy włączyła się także Fundacja Złotowianka.
Podczas naszego kiermaszu sprzedawane były upieczone przez rodziców i uczniów pyszne babeczki oraz pieczone na miejscu gofry i sandwicze. Sprzedawane były również bombki i inne ozdoby ręcznie wykonane przez uczniów Pani Dryki oraz dostarczone przez Panią Kościerska – mamę naszej uczennicy. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem.
Dzięki Wam drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele, udało się zebrać 1347,60 zł. Dziękujemy !