facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Kartki od dzieci z Imoli

Administrator 29 grudnia 2018, 11:39

17 grudnia 2018 r. w holu głównym szkoły mieliście okazję zobaczyć własnoręcznie zrobione kartki świąteczne od dzieci z Imoli, z partnerskiej szkoły podstawowej.

Christmas cards from Imola
From the 17th December children, their parents and teachers have had the opportunity to see the exhibition from Italy titled: Christmas cards from Imola. The Christmas cards were handmade by pupils from our twin primary school in Imola, Italy. In the pictures you can see our headmaster, Mr Szymon Frydrych. Thank you so much for your pretty Christmas cards… and Merry Christmas.

Scroll Up