Joga w 3a w ramach innowacji

Administrator 4 czerwca 2018, 21:13

22 maja 2018 r. w klasie 3a odbyło się kolejne spotkanie ze specjalistą w ramach innowacji pedagogicznej „Moje zdrowie – moja przyszłość”. Tym razem naszym gościem była trenerka jogi i nauczycielka zaprzyjaźnionego przedszkola, która przeprowadziła z naszymi uczniami serię ćwiczeń. Nasze maluchy w pełnym skupieniu i koncentracji starały się jak najlepiej przedstawić podstawowe pozycje jogi: słonia, psa czy drzewa, które mają istotny wpływ nie tylko na uelastycznienie i wzmocnienie naszego ciała, ale również trenują umiejętność wyciszenia i koncentracji. Mamy nadzieję, że uczniowie będą ćwiczyli swoje ciało i umysł razem z rodzicami w domach, a Pani trenerce serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia i już czekamy na kolejne spotkanie.