„Jesienna piosenka” – świetlicowy konkurs wokalny

Administrator 7 listopada 2022, 20:28

3 listopada w świetlicy szkolnej odbył się konkurs wokalny „Jesienna piosenka”. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z naszej szkoły. Zaprezentowali oni  utwory o tematyce jesiennej. Wykonanie utworów, choreografia i jesienne elementy strojów były oceniane przez komisję konkursową, w składzie której byli wychowawcy świetlicy. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zaprezentowali się „na medal”, dlatego wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami. Jury wyłoniło zwycięzców czyli najlepszych z najlepszych. Pierwsze miejsce przyznano pierwszoklasistce Dominice Nowak za piękne zaśpiewanie piosenki „Idzie lasem Pani Jesień”. Miejsce drugie zajął Piotr Wącisz za wykonanie z powagą utworu „Deszcz, jesienny deszcz”, a Oliwia Michalska zachwyciła wszystkich jesiennym hymnem świetlicy pod tytułem „W listopadzie” i zajęła miejsce trzecie. Wyróżnienia zdobyli: Nadia Parecka, Korneliusz Klorkowski i Olimpia Winczek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!