facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Indywidualne Mistrzostwa Koła PZW „GWDA” w wędkarstwie spławikowym

Administrator 16 maja 2017, 21:46

13 maja 2017 r. na Jeziorze Stobno odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Koła PZW „Gwda” Piła 2017.Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. W zawodach wzięło udział 19 zawodników, w tym 5 juniorów. Po 3,5-godzinnych zmaganiach wędkarskich, komisja sędziowska pod przewodnictwem pana Artura Budnera, przystąpiła do podsumowania wyników Zawodów.
Wyniki zawodów o Mistrzostwo Koła:
W kategorii juniorów:
1 miejsce – PIŁAT Tymoteusz złoty medal – Mistrz Koła – 490 pkt
2 miejsce – KRZOSKA Oliwier srebrny medal – 382 pkt
3 miejsce – REMBIELAK Remigiusz brązowy medal – 200 pkt
4 miejsce – MATKOWSKI Jakub – 52 pkt
5 miejsce – POLEWSKA Aleksandra – 48 pkt

Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii Prezes Koła p. Artur Budner i Wiceprezes Koła p. Andrzej Górny uhonorowali medalami oraz pucharami, a także bonami towarowymi do zrealizowania w sklepie wędkarskim. Dodatkowo p. Zenon Adamczyk ufundował nagrody rzeczowe w postaci zanęt i wędki którą uhonorowano Olę Polewską która wstąpiła w szeregi PZW i po raz pierwszy startowała w zawodach. Wśród pozostałych zawodników rozlosowano dodatkowo 2 bony towarowe, również do zrealizowania w sklepie wędkarskim. Zawody zakończyły się wspólnym posiłkiem – kiełbaską z grilla, przygotowaną przez Zarząd Koła oraz pamiątkowym zdjęciem.

A.Górny

Scroll Up