III miejsce w Powiatowym Turnieju BRD dla gimnazjum

Administrator 3 maja 2017, 15:12

Tagi:

28 kwietnia 2017 r. na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Dąbrowskiego w Pile odbyła się 40. edycja Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Udział w niej wzięli reprezentanci szkół gimnazjalnych powiatu pilskiego. Jak co roku uczestnicy musieli zmierzyć się z testem wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Natomiast podczas części praktycznej pokonać na rowerze specjalnie przygotowany tor przeszkód, poruszać się po miasteczku zgodnie z przepisami stosując się do znaków drogowych oraz wykazać się wiedzą z pierwszej pomocy przedmedycznej. Po zakończeniu wszystkich konkurencji, okazało się, że drużyna z naszej szkoły w składzie: Karolina Szaumkesel, Kaja Kręcka i Wiktoria Szewczyk zajęła III miejsce.

Gratulujemy!
Koordynator konkursu: