facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

I miejsce w rzucance siatkarskiej

Administrator 30 listopada 2018, 16:54

24 listopada 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Piły w rzucance siatkarskiej klas czwartych dziewcząt. Udział wzięło osiem szkół pilskich, wystawiając po dwie drużyny każda. Naszą szkołę reprezentowały, pod opieką p. Katarzyny Bielawskiej, dziewczęta z klasy 4a – I drużyna w składzie: Marcelina Marciniak, Wiktoria Grzegorczyk i Laura Juszczak, II drużyna: Amelia Chlebek, Maja Michalska i Tosia Błoch.
Nasze dziewczęta spisały się doskonale, drużyna Marceliny, Wiktorii i Laury wygrała wszystkie swoje mecze i zajęła pierwsze miejsce w całym turnieju, a drużyna Amelii, Mai i Tosi zajęła wysokie IV miejsce. Były to pierwsze zawody dziewcząt z klasy sportowej, tym bardziej więc gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Scroll Up