Gala Wolontariatu w Poznaniu

Administrator 19 grudnia 2019, 12:09

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
(Jan Paweł II)

12 grudnia 2019 r. w Sali Ziemi MTP w Poznaniu odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Wolontariusza. Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile wspólnie z przedstawicielami Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Pile i wolontariuszami z innych pilskich szkół otrzymało zaproszenie na tę uroczystość. Nasi Wolontariusze wraz z koordynatorami p. Małgorzatą Lipską i p. Agnieszką Zühlke godnie reprezentowali naszą szkołę podczas gali.
Podczas spotkania odbyło się podsumowanie wielkopolskiego Konkursu Barwy Wolontariatu. W tym roku nasze Koło wysłało zgłoszenie i pracę konkursową w kategorii „wolontariat szkolny”. Udało się! Otrzymaliśmy wyróżnienie! Jesteśmy z niego bardzo dumni i niezmierni wdzięczni za docenienie pracy naszych wspaniałych Wolontariuszy! To było dla nas niesamowite przeżycie!
Na zakończenie gali wystąpiła Ania Wyszkoni. Dla naszych Wolontariuszy to była wspaniała nagroda. To był piękny dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.