Gala Wolontariatu

Administrator 9 grudnia 2019, 20:27

6 grudnia 2019 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu, która została zorganizowana przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Pile. W tym niezwykłym wydarzeniu wzięli udział wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 Pile wraz z koordynatorami: pp. Małgorzatą Lipską i Agnieszką Zühlke. Tradycją naszego Koła stało się wystawianie stoiska promującego nasz szkolny wolontariat. Tak więc również w tym roku wolontariusze przygotowali tablicę ze zdjęciami działalności Szkolnego Koła Wolontariatu i stół, na którym zostały rozłożone ulotki promujące naszą działalność.
Podczas uroczystości uhonorowano pracę wiele osób. Laureatem I miejsca w kategorii „szkolny wolontariat” gminnego konkursu „Barwy Wolontariatu” zostało Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pile. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, którego się nie spodziewaliśmy. Jesteśmy bardzo dumni z działalności naszego Koła!
Po uroczystej Gali na wszystkich zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek, podczas którego wolontariusze mogli wymienić się swoimi refleksjami i doświadczeniami.