Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Gala Freeshop Piła

Administrator 15 czerwca 2022, 12:15

W dniu 14 czerwca 2022 r. odbyła się uroczysta Gala zorganizowana przez Stowarzyszenie Słabo i Niesłyszący „ Migacze” w Pile. Na specjalne zaproszenie Pana Damiana Wycisło działalność naszego Szkolnego Koła Wolontariatu została wyróżniona.

Wspólny cel pomoc uchodźcom z Ukrainy, otwarte serca i chęć niesienia pomocy drugiej osobie sprawiła, że 90 Wolontariuszy w tym uczniowie naszej szkoły przyczynili się do tworzenia wspaniałej inicjatywy. Funkcjonowanie Freeshopu na ulicy Śródmiejskiej przyczyniło się do faktu, że najbardziej potrzebujący otrzymali tą pomoc od ręki.

Współtwórcy inicjatywy w tym liczni Wolonatriusze z Nadnoteckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile, Pilskiego Centrum Pomocy Bliźniem Monar- Markot a także Wolontariusze naszej szkoły poświęcili ogrom swojego czasu.

W spotkaniu uczestniczył także Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski, który pogratulował wszystkim wspaniałej inicjatywy. Zostały wręczone podziękowania i drobne upominki.