Finał Rejonu w Koszykówce Dziewcząt

Administrator 19 marca 2024, 17:03

16 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Pile odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego Szkół Podstawowych w Koszykówce Dziewcząt klas 4-6. W finale zaprezentowało się pięć szkół : SP- 3 Piła, SP-4 Piła, SP Trzcianka, SP Wągrowiec oraz SP Wieleń. Mecze rozegrano w dwóch grupach. Nasze zawodniczki, prowadzone przez p. Marzenę Ślebiodę, po jednym zwycięstwie i jednej porażce zagrały półfinał z SP 4 Piła. Po wyrównanej walce nasze dziewczynki dostały się do głównego finału. Reprezentacja SP 3 Piła z klas 4-6 w składzie: Katarzyna Kościerska (4a), Anna Juszczak, Amelia Barszcz (5a), Zofia Sieniawska, Hanna Kulczak (5b), Oliwia Janowska, Julia Polcyn, Anna Buda, Lena Szamrowicz, Zuzanna Kościerska (6a), Zuzanna Barzykowska, Alicja Szerement, Alicja Markiewicz (6b) zajęła 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy!