Finał Powiatu w Futsalu

Administrator 16 stycznia 2024, 09:06

10 stycznia 2023 r. w hali naszej szkoły odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Futsalu. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje pięciu szkół z Powiatu Pilskiego tj. SP Kruszewo, SP Wysoka, SP nr 4 w Pile, SP „Vermilion” Piła oraz gospodarze, SP nr 3 w Pile. W turnieju rozegranych zostało 10 spotkań w których po 4 zwycięstwach (7-0 z SP nr 4 w Pile, 6-0 z SP Wysoka, 6-4 z SP Kruszewo oraz 3-1 z SP Vermilion) reprezentacja SP nr 3 w Pile została Mistrzem Powiatu Pilskiego w Futsalu i uzyskała prawo startu w Finale Rejonu Pilskiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Szkołę naszą reprezentowali Julian Grzegorczyk, Wojciech Róg, Mikołaj Flis, Oliwia Jarosz, Szymon Muszyński, Konrad Krasicki, Kiryll Sosnowski oraz Leon Bułaj, a opiekunem zespołu był p. Maciej Dobosz.