Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Administrator 22 czerwca 2017, 22:24

Tradycyjnie 1 czerwca odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Dziecka. W tym roku szkolnym zaskoczyliśmy młodzież i dzieci Festynem. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor od życzeń dla dzieci z okazji ich święta. Następnie rozpoczęliśmy od Zumby przygotowanej przez panią Angelikę i gimnazjalistki Patrycję i Martynę. Był pokaz baniek oraz robienia postaci i zwierzątek z balonów. W tym samym czasie wspaniałe mamy rozpaliły grilla i częstowały kiełbaskami. Dzięki pomocy wielu rodziców mogliśmy rozkoszować się pysznymi słodkościami. Dzięki uczennicom z klasy IA popijaliśmy zimną lemoniadę. Kolejną atrakcją były stanowiska z zadaniami i konkurencjami sportowymi. Każdy uczeń po wykonaniu zadania otrzymywał pieczątkę i po zapełnieniu karty zadań mógł brać udział w loterii fantowej na zakończenie festynu. Myślę, że Dzień Dziecka zorganizowany w takiej formie spełnił oczekiwania uczniów oraz dostarczył im wielu atrakcji i radosnych przeżyć.

Iwona Adaszak – Kontek