Dzień Pluszowego Misia w klasach 1-3

Administrator 27 listopada 2019, 08:50

25 listopada 2019 r. z okazji Dnia Pluszowego Misia uczniowie klas 1 – 3 naszej szkoły oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 14 przeszli w barwnym korowodzie uliczkami osiedla Staszyce w ten sposób czcząc ten dzień. Każdy z uczestników pochodu miał w ręku swojego ukochanego misia. Następnie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny nt. „Mój Pluszowy Miś” , którego organizatorami była świetlica szkolna oraz Mały Samorząd Uczniowski.
Wyniki konkursu:
– w kategorii klas I: 1 miejsce – Lilianna Marciniak (1c), 2 miejsce – Zofia Sadowska (1c), 3 miejsce – Julia Filipiak (1b); wyróżnienia: Amelia Sokołowska (1a), Kornel Fatyga (1b),
– w kategorii klas II: 1 miejsce – Alicja Fidurska (2b), 2 miejsce – Lena Witos (2a), 3 miejsce – Zuzanna Sadowska (2a); wyróżnienia: Bianka Piasecka (2a),
– w kategorii klas III: 1 miejsce – Lena Sikorska (3b), 2 miejsce – Hubert Kucznier (3b),
3 miejsce – Karolina Dominikowska (3a); wyróżnienie: Paulina Grochowska (3b).