Dzień Pluszowego Misia w klasach 1-3

Administrator 26 listopada 2021, 11:30

25 listopada 2021 r. z okazji Dnia Pluszowego Misia Mały Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły z klas 1-3 oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 14 do przejścia w barwnym korowodzie uliczkami osiedla Staszyce, aby w ten sposób uczcić ten dzień. Każdy z uczestników pochodu miał w ręku swojego ukochanego misia. W tym dniu także został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Mój ulubiony pluszowy miś”, którego organizatorem była świetlica szkolna. W konkursie wzięło udział wielu uczniów naszej szkoły oraz dzieci z pobliskiego przedszkola. Komisja konkursowa wnikliwie oceniła prace plastyczne i przyznała 1 miejsce – Zofii Szmydt (1c). 2 miejsce zajęły Wanessa Pieczul (2a) oraz Kinga Berbeć (2b), a 3 miejsce – Julia Filipiak (3b), Wiktoria Witos (1c) i Mariia Zaporozhska (1a). Przyznano również wyróżnienia, które otrzymali: Vanessa Sell (1a), Jan Adamski (1b), Maria Bogusławska, Anna Bednarek i Simona Wysocka (1c), Bartosz Gradecki, Wojciech Poczesny (2a), Miłosz Opszański (2c), Hanna Pawlak (3b) oraz Roksana Rosińska – Ptak (3c).
Wyróżnienia otrzymały także dzieci z Publicznego Przedszkola nr 14, które również wykonały ciekawe, kolorowe prace plastyczne. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.