Administrator 1 grudnia 2017, 23:21

24 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia zorganizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski oraz Świetlicę Szkolną. Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wraz z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola nr 14 uczestniczyli w pochodzie z ich ukochanymi misiami wokół osiedla Staszyce.
Pod koniec uroczystości rozstrzygnięto konkurs plastyczny ”Proszę Państwa oto Miś”. Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców a każde dziecko uczestniczące w pochodzie otrzymało słodki poczęstunek.
Laureaci konkursu plastycznego „Proszę Państwa oto Miś”:
– wychowankowie Przedszkola nr 14: I miejsce – Wanessa Pieczul, II miejsce – Amelia Czarnecka, III miejsce – Dariusz Gryka. Wyróżnieni zostali: Katarzyna Cieśla, Brajan Podwysocki i Leon Janaś.
– uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3: I miejsce – Kamila Pawłowska (1b), II miejsce – Julita Krysiak (2a), III miejsce – Michał Olechnowicz (1a). Wyróżnieni zostali: Lena Wołodkiewicz (1c), Anna Wenska – Michalska (2a) oraz Hubert Cierpicki (3e).
Gratulujemy !