Dzień Kropki w 1c

Administrator 20 września 2022, 19:34

Międzynarodowy Dzień Kropki, który przypada na 15 września to dzień zabawy, kreatywności i odwagi. Klasa 1c przygotowała się wspaniale na ten wyjątkowy dzień w kalendarium z życia klasy. Dzieci przy pomocy swoich rodziców przygotowały stosowną garderobę na ten dzień. Kropki miały rozmaite wielkości i barwy oraz fakturę, dzięki temu uczniowie byli barwni i oryginalni. Z pewnością tego dnia wyróżniali się na tle swoich rówieśników. Podczas celebrowania tego dnia w klasie pierwszej odbyły się zabawy taneczne z aktywnością ruchową „Raz, dwa trzy kropkę masz ty”, zadania służące aktywności matematycznej karty pracy z kropką stymulujące pamięć i spostrzegawczość a także aktywność plastyczna wykonanie kropki za pomocą plasteliny. Tego dnia dzieci zapoznały się także z fragmentami „Akademii Pana Kleksa”, a urocze piegi Pana Kleksa nie będą im już obce.  Uczniowie zachwyceni, z całą pewnością to wydarzenie wpisze się na stałe w kalendarium życia klasy.