Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień kobiet w 6b

Administrator 6 marca 2020, 12:21

„ … Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie … „ Eleganckie lusterka kosmetyczne to dzisiejszy prezent od chłopaków z okazji Dnia Kobiet dla dziewcząt z kl. 6b. Dnia 5 marca 2020 r. z życzeniami dla dziewczyn wystąpił Konrad. Wszyscy chłopcy ustawiwszy się w szereg wyrazili swój szacunek dla płci pięknej. Hubert wręczył prezenty, które bardzo spodobały się dziewczętom. Na koniec wszyscy zostali poczęstowani cukierkami. To był magiczny dzień! Uczniowie nie zapomnieli też o swojej wychowawczyni, pani Julii.

Scroll Up