Dzień Chłopaka w klasie 5a

Administrator 3 października 2021, 11:49

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Dla klasy 5a był to idealny powód, by wspólnie wraz z wychowawcą p. Joanną Jarugą wybrać się do kina na film pt. „Lassie, wróć!” w pilskim kinie Helios. Film okazał się wzruszający i bardzo ciekawy, a uczniowie świetnie się bawili, zaopatrzeni w masę niezdrowych przekąsek.
Seans w kinie nie był jednak dla chłopców jedyną radością tego dnia Dziewczynki przygotowały dla nich wspaniałe, pięknie opakowane prezenty. Były to skamieliny, z których można wydobyć figurkę dinozaura oraz lizaki. Chłopcy dostali również cukierki.
Podczas wycieczki uczniowie byli bardzo grzeczni i kulturalni. Na pewno nie było to nasze ostatnie wspólne wyjście. Wszystkiego najpiękniejszego chłopcy!