facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień chłopaka w 4b

Administrator 8 października 2017, 09:20

Dnia 3 października 2017 r. w lingwistycznej klasie 4b odbył się Dzień Chłopaka. Dziewczęta wraz z wychowawczynią p. Julią Kamińską – Jachnik przygotowały dla chłopców niespodziankę na słodko i na wesoło. Wszyscy zajadali się przepysznym torem, szczególnym zainteresowaniem cieszyły się dodatki do ciasta. Drugim etapem uroczystości był konkurs dla chłopców. Dziewczynki stanęły na wysokości zadania i przygotowały zestaw pytań, któremu chłopcy musieli sprostać. Wszyscy doskonale się bawili. To była pierwsza integrująca klasę uroczystość. Nie obyło się od braw, podziękowań i tradycyjnej piosenki „Sto lat”.

Scroll Up