Dyskoteki – Pączkoteki

Administrator 2 marca 2019, 08:35

27 i 28 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole dyskoteki – PĄCZKOTEKI dla wszystkich chętnych uczniów. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17.00 i trwała do 19.00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski pod opieką pp. Agnieszki Czobit i Joanny Jarugi. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali chętni nauczyciele i wspaniałe mamy z Rady Rodziców. Rolę didżeja pełnili Arkadiusz Hankowski i Jakub Linka z klasy 3A oraz Jakub Jaruga i Michał Jasiński z klasy 6b.
Nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczniowie. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza udała się. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy.
Podczas imprezy sprzedawane były ufundowane przez rodziców pączki, a zarobione w ten sposób pieniądze zostały przekazane na potrzeby Samorządu Uczniowskiego, który serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom i rodzicom opiekującym się uczniami podczas dyskoteki.