Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dyskoteka walentynkowa w 3b

Administrator 16 lutego 2021, 10:39

11 lutego 2021 r. w klasie 3b odbyła się dyskoteka walentynkowa. Uczniowie pod opieką wychowawcy p. Dominiki Dryki przygotowali dekorację sali, miejsce do tańca i listę przebojów tanecznych, przy których chcieli się bawić. Oprócz szalonych pląsów w takt ulubionych utworów nie zabrakło również licznych zabaw integracyjnych, znanych nam wszystkim z różnych uroczystości rodzinnych. W świetnych nastrojach uczniowie powrócili do domów, gdzie bez żadnych wyrzutów sumienia mogli uzupełnić energię słodkimi pączusiami i faworkami.

Scroll Up