Dni Języków Obcych w edukacji wczesnoszkolnej

Administrator 4 kwietnia 2018, 21:24

W dniach 26 – 28 marca 2018 r. odbywały się w naszej szkole Dni Języków Obcych. Na korytarzu klas najmłodszych pojawiła się gazetka prezentująca flagi państw oraz powitania w różnych językach świata. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mieli okazję obejrzeć w klasach prezentacje multimedialne „Języki świata” oraz „Zwyczaje wielkanocne w Niemczech i Wielkiej Brytanii”. We wtorek klasa 4b zaprezentowała swoim młodszym kolegom przedstawienie w języku niemieckim „Ich bin so allein” przygotowane pod kierunkiem p. Dominiki Dryki, a w środę dzieci odwiedziły studio fotograficzne w szkolnej czytelni, w którym mogły zrobić sobie zdjęcia wcielając się postać z kraju anglo lub niemieckojęzycznego.
Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę i zachęcamy do nauki języków obcych. “Znajomość języków jest bramą do wiedzy” ‒ Roger Bacon.