facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dekorowanie choinki podczas Miejskiej Wigilii

Administrator 27 grudnia 2018, 15:44

15 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 3a wraz z Rodzicami i wychowawcą, p. Moniką Chmielewską, udali się na Pilski Jarmark Bożonarodzeniowy, aby wziąć udział w dekorowaniu choinek. Wszystkie ozdoby, które znalazły się na naszej choince, były wykonane własnoręcznie. W to wydarzenie zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale i Rodzice, którym jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc. Wspólnymi siłami udało się pięknie udekorować drzewko, a przy tym bardzo miło razem spędzić czas.

Scroll Up