„Dbam o zdrowie swoje i innych”

Administrator 6 czerwca 2022, 08:20

3 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyła się XI edycja miejskiego konkursu prozdrowotnego pt. „Dbam o zdrowie swoje i innych”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie z następujących szkół: SP1,SP2, SP3, SP4, SP5, SP6, SP12. Konkurs został oficjalnie rozpoczęty przez p. dyrektora SP3 Szymona Frydrycha. Po miłym powitaniu, uczniowie przystąpili do rozwiązywania zadań, a opiekunowie zostali zaproszeni na poczęstunek. Trzecioklasiści przez godzinę dzielnie rozwiązywali test, który zawierał zagadnienia z zakresu zdrowia. Po skończonych zmaganiach na każdego czekał drobny upominek.  Kiedy wybiła określona godzina i wszyscy odłożyli długopisy, nastąpiło oficjalnie zakończenie konkursu. Każde dziecko otrzymało dyplom za udział w nim, natomiast każdy opiekun oficjalne podziękowania. Wyniki konkursu pojawiły się na stronie szkoły 6 czerwca. Nagrody dla laureatów zostaną przekazane do szkół przed zakończeniem roku szkolnego. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.