Czwórbój  Lekkoatletyczny

Administrator 10 maja 2022, 08:53

6 maja 2022 r. na Stadionie MOSiR w Pile odbyły się Mistrzostwa Nadnoteckiego Szkolnego Związku Sportowego w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach startowali uczniowie urodzeni w roku 2009 i młodsi, oddzielnie dziewczęta i chłopcy po sześć osób w zespole. Rywalizowano zgodnie z nazwą w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: w rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, w biegu na 60m i w biegu długim 600m dziewczęta i 1000m chłopcy. Uzyskane wyniki z poszczególnych konkurencji przeliczane były na punkty, których suma  stanowiła o uzyskanym miejscu zespołu. Rewelacyjnie zaprezentował się zespół naszych chłopców, który w składzie: Filip Rysiewski (7a), Iwan Werhun (6a), Marco Meier (6a), Michał Stempniak (6a), Michał Olechnowicz (5a) i Julian Grzegorczyk (4a) zajęli I miejsce. Dodatkowo indywidualnie Filip Rysiewski zajął I miejsce w skoku w dal, II miejsce w czwórboju i III miejsce w rzucie piłeczką palantową. Gratulujemy jednocześnie życząc powodzenia w zawodach rejonowych.