Czwartki Lekkoatletyczne

Administrator 31 maja 2022, 12:25

26 maja 2022 r. na stadionie powiatowym w Pile odbyło się Grand Prix XXVI edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Impreza była zwieńczeniem rywalizacji w cyklu jesienno – wiosennym. Uczniowie naszej szkoły nie stanowili licznej reprezentacji, mimo to co tygodniowe zmagania obfitowały w liczne miejsca na podium, na którym stawali: Alicja Markiewicz (4b) w biegu na 60m i rzucie piłeczka palantową, Michał Olechnowicz (5a) w biegu na 60m i rzucie piłeczka palantową, Iwan Werhun (6a) w biegu na 300m i skoku w dal, Jakub Lenkiewicz (7d) w biegu na 300m i rzucie piłeczka palantową, Filip Rysiewski (7a) w biegu na 60m i skoku w dal.

Niebawem zostanie wyłoniona reprezentacja Powiatu Pilskiego na Ogólnopolskie Finały Czwartków Lekkoatletycznych. Wierzymy, że znajdą się w niej nasi uczniowie i już teraz trzymamy za nich kciuki.