Choinka na Wigilii Miejskiej

Administrator 17 grudnia 2019, 16:26

14 grudnia 2019 r. klasa 2b pod opieką wychowawcy p. Dominiki Dryki wzięła udział w Wigilii Miejskiej. Zadaniem uczniów było ozdobienie jednej z dziesięciu choinek przygotowanych dla pilskich szkół podstawowych.
Przygotowania do tego przedsięwzięcia trwały ponad 2 tygodnie. Uczniowie w trakcie lekcji, ale również wspólnie z rodzicami w domach, przygotowali piękne gwiazdy betlejemskie, zawieszki z masy solnej i waty oraz chyba najdłuższy w całej Pile papierowy łańcuch.
W sobotę cała klasa stawiła się razem ze swoimi rodzinami na Pl. Staszica, by wspólnie udekorować naszymi ozdobami wylosowaną choinkę. Ogromne zaangażowanie dzieci i ich rodziców oraz wspaniała współpraca sprawiły, że strojenie poszło bardzo sprawnie, a nasza choinka była po prostu najpiękniejsza.