Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Być kobietą, być kobietą…”

Administrator 9 marca 2020, 18:37

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni dnia 6 marca br. wszystkim Paniom i Koleżankom.
6 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Po raz kolejny nie zabrakło miłego akcentu od Samorządu Uczniowskiego. Tym razem elegancko ubrani chłopcy złożyli życzenia dziewczynkom z każdej klasy częstując je cukierkami. Panie nauczycielki i pracownice naszej szkoły obdarowane zostały wiosennym kwiatkiem. Miło było widzieć tego dnia uśmiech na twarzach wszystkich Kobiet.

Scroll Up