Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Brązowy medal w koszykówce

Administrator 17 lutego 2020, 21:35

15 lutego 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt, rocznik 2005-2006. Podopieczne pana Zbigniewa Starszaka zdobyły III miejsce w tych zawodach. Po pasjonującym meczu o brąz pokonały gospodynie turnieju, reprezentację SP1 w Pile 16-15. Szkołę reprezentowały: Magdalena Kin, Diana Kolasińska, Dominika Kotecka, Julia Kryszak, Klaudia Młynarek, Anna Pacholec, Aleksandra Polewska, Nikola Sment, Aleksandra Szerement.Gratulujemy!

Scroll Up