Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej

Administrator 6 marca 2023, 21:58

15 lutego 2023 r. w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy, który został przygotowany przez wychowawców świetlicy. Z tej okazji Świetliki obejrzały film edukacyjny o karnawale. Uczestniczyły w pogadance nt. ciekawostek dotyczących karnawału. Dzieci poznały też zwyczaje karnawałowe panujące w innych krajach europejskich. Z zagadkami dotyczącymi karnawału uczniowie poradzili sobie świetnie. Nie zabrakło też zabaw ruchowych. Świetlikom niezwykle do gustu przypadł taniec na gazecie, który na prośbę uczniów był wielokrotnie powtarzany. Na koniec zajęć dzieci wykonały piękne maski karnawałowe, które zdobią tablicę w naszej świetlicy szkolnej. Bal uważamy za niezwykle udany, Świetliki bawiły się doskonale.