Andrzejki w klasie 5b

Administrator 26 listopada 2021, 11:20

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. 25 listopada 2021 roku klasa 5b, wraz z wychowawcą p. Agnieszką Łajdych, zorganizowała klasowe andrzejki. Dzieci z wielką radością brały udział w różnych wróżbach i zabawach. Najpierw częstowały się babeczkami upieczonymi przez jedną z uczennic, w których ukrywały się wróżby. Następnie odbyła się zabawa z kubeczkami, z których dowiedzieli się co czeka ich w przyszłości. Nie zabrakło też wróżby z butami i serduszek, które odsłaniały przed nimi imiona ich przyszłych „żon i mężów”. Ostatnią zabawą było wróżenie z przygotowanych wcześniej balonów, w których również ukryte były wróżby. Oczywiście wszystkie zabawy traktowano z przymrużeniem oka. Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji uczniów klasy 5b, a słodki poczęstunek umilał nam wspaniałą zabawę, która sprawiła, że w naszej klasie zagościł radosny i wyjątkowy nastrój.