Akcje Koła Misyjnego

Administrator 21 listopada 2023, 17:17

Nasze Szkolne Koło Misyjne nie ustaje w pomocy potrzebującym z krajów misyjnych. W dniach 13-17 listopada każdy mógł włączyć się w pomoc podopiecznym fundacji Redemtoris Missio w dwóch akcjach: znanej już nam „Podaj mydło”, w której udało nam się zebrać 162 kostki mydła oraz organizowanej po raz pierwszy u nas akcji „Paczka dla niemowlaczka”. Dzięki pomocnym sercom naszych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły, wśród darów znalazły się między innymi: pieluszki tetrowe, butelki do karmienia, kremy pielęgnacyjne i na odparzenia, butelki do karmienia, mleka w proszku. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy odpowiedzieli na nasz prośbę. Zebrane dary zostaną przekazane do Fundacji i mamy nadzieję, że już niedługo trafią do placówek misyjnych, gdzie czekają na nie mamy wraz z maleństwami.