A letter to a friend

Administrator 27 września 2022, 12:08

Dnia 26 września 2022 r. z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych zostały wręczone dyplomy laureatom i wyróżninym uczniom w konkursie z j. angielskiego “A letter to a friend”. Pani Julia Kamińska-Jachnik, opiekun konkursu postanowiała nagrodzić wszystkich uczestników pochwała oraz szóstką, jako dodatkową cząstkową oceną z j. angielskiego. Wasze prace, kochani uczniowi, już wkrótce zostaną spakowane i wysłane do Imolii, do naszej partnerskiej szkoły we Włoszech. A oto najlepsi z Was: I miejsce – Maja Bielazik (6b), II miejsce – Kamila Pawłowska (6b), III miejsce – Martyna Sylwesrka (6b).

Wyróżnienia otrzymali: Alicja Fidurska (5b), Maja Grabowska (6b), Amanda Meier (6b), Marco Meier (7a), Vanessa Pieczul (3a).

Gratulujemy pięknych prac i lekkiego pióra!!!