II Miejski Konkurs Wiedzy Informatycznej

Administrator 21 marca 2019, 20:01

19 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się II Miejski Konkurs Wiedzy Informatycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Piły. Organizatorami konkursu byli p. Krystyna Bukowska i p. Paweł Disterheft. Uczestniczyli w nim uczniowie klas ósmych z ośmiu pilskich szkół. Uczestników oraz ich opiekunów przywitał dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych. W przerwie konkursu odbyło się spotkanie z przedstawicielem Szkoły Policji w Pile podkomisarzem A. Lepalczykiem na temat „Bezpieczeństwo w Internecie”. W tym czasie opiekunowie uczestniczyli w spotkaniu podczas, którego wymieniali się doświadczeniami na temat realizacji podstawy programowej z informatyki. Laureatom konkursu nagrody w imieniu Prezydenta wręczyła wicedyrektor szkoły p. Agata Demczar.
Oto wyniki konkursu: I miejsce – Nadia Zarańska (SP12), II miejsce – Jakub Kapidura (SP6), III miejsce – Adrian Kowalewski (SP2). Wyróżnienie otrzymał – Patryk Kiżewski (SP3).
Gratulujemy!