Konkursy Koła Wolontariatu

Administrator 19 grudnia 2018, 13:23

14 grudnia 2018 r. zostały rozstrzygnięte konkursy zorganizowane przez koordynatorów Szkolnego Koło Wolontariatu pp. Małgorzatę Lipską i Agnieszkę Zühlke. Wyniki są następujące:
1. Konkurs na hasło promujące wolontariat: I miejsce – Martyna Płotka (8c), II miejsce – Amelia Kujawa (5b), III miejsce – Jakub Wojcieszek (5a).
2. Konkurs na pracę plastyczną „Warto pomagać”: I miejsce – Marika Maciejewska (5b), II miejsce – Jakub Wojcieszek (5a), III miejsce – Bartek Betyna (6b), wyróżnienie – Amelia Kujawa (5b).
3. Konkurs na komiks promujący działalność wolontarystyczną: I miejsce – Jakub Wojcieszek (5a), II miejsce – Amelia Kujawa (5b).
Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratujemy wykonania pięknych prac, które można było podziwiać na parterze w holu szkoły. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.