Podsumowanie konkursów czytelniczych

Administrator 22 czerwca 2018, 15:14

8 czerwca 2018 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość podsumowania konkursów organizowanych przez nauczycieli bibliotekarzy: pp. Emilię Kryzę i Iwonę Starkowską. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach i mamy nadzieję, że nagrody książkowe, które otrzymali umilą im wakacyjny odpoczynek.
Konkurs plastyczny „Projekt okładki książki”
– w kategorii klas I-III: I miejsce – Karolina Dominikowska (1a), II miejsce – Julia Lisowska (1c), III miejsce – Lena Wołodkiewicz (1c); wyróżnienia: Lena Sikorska (1b), Maja Szmyt (1b), Maja Szulc (1b).
– w kategorii kl.IV-VII: I miejsce – Martyna Płotka (7c), II miejsce – Julia Tomaszewska (4b), III miejsce – Jakub Wojcieszek (4a).
Zwycięzcą konkursu na fotografię reklamującą ulubioną książkę „Ubierz się w książkę, czyli sleeveface” jest Jakub Wojcieszek z kl.4a.
Zwycięzcą konkursu na prezentację mulitmedialną „Uzależnieniom mówimy STOP!” jest Dominika Liszkiewicz z kl. 2B gimnazjum.