Marzycielska Poczta

Administrator 1 grudnia 2017, 23:13

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie,
od środy 29.11. rusza w naszej szkole akcja „Marzycielska Poczta” – czyli piszemy listy i kartki do chorych dzieci. Dzieci te zazwyczaj zmuszone są do częstego przebywania w szpitalach oraz do ciągłych rehabilitacji, przez co mają bardzo ograniczony kontakt z rówieśnikami. Chcemy wysłać do każdego z nich mnóstwo kolorowych kartek i radosnych listów, które na pewno wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Kartki i listy można tworzyć nie tylko na lekcjach, ale również w domach, do czego gorąco zachęcamy. Wszystko razem zostanie zebrane i wysłane tak, aby trafiło do dzieci jeszcze przed świętami. Nasze dzieła składamy do p. Moniki Chmielewskiej – sala nr 2 oraz do p. Elżbiety Wrzesińskiej – sala nr 102, do 12.12. Na tablicy w holu przy sklepiku szkolnym można znaleźć informacje na temat dzieci z Marzycielskiej Poczty – kilka słów o nich i o ich zainteresowaniach. My już działamy! Przyłączcie się do nas! Podarujmy innym odrobinę radości!