Konkurs Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich

Administrator 8 listopada 2017, 16:10

Tagi:

2 listopada 2017 r. z inicjatywy i pod kierunkiem p. Sabiny Pierzchały odbył się kolejny szkolny konkurs Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich. Na przesłuchania zgłosili się uczniowie od klasy I szkoły podstawowej po III gimnazjum. Występy młodych artystów oceniało jury w składzie: Emilia Kryza, Agnieszka Zühlke i Sabina Pierzchała. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas apelu z okazji Święta Niepodległości w dniu 10 listopada.
Oto wyniki zmagań:
Klasy I – III szkoły podstawowej
– soliści: I miejsce – Maja Zacharska, II miejsce – Konrad Misterkiewicz,
– zespoły: I miejsce – Oliwia Gardocka, Nikola Borysewicz, Laura Trojanowska, II miejsce – Joanna Kalisz, Michalina Gacek, Oliwia Utecht.
Klasy IV – VII szkoły podstawowej
– I miejsce – Amelia Kujawa, II miejsce – Marika Maciejewska,
Klasy II – III gimnazjalne
– I miejsce – Martyna Dach i Martyna Makowska, II miejsce – Karolina Szaumkesel i Wiktoria Szewczyk, III miejsce – Klaudia Olszewska.
Serdeczne gratulacje!!!