Sukces w konkursie plastycznym

Administrator 2 listopada 2017, 20:06

Tagi:

Po raz XVII w Koszalinie przez cały październik tego roku trwały Dni Kultury Chrześcijańskiej. Organizatorem tych dni jest Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie. Dniom tym towarzyszy wiele imprez. Jedną z nich był konkurs plastyczny skierowany do wszystkich uczniów każdego typu szkół z terenu naszej diecezji pod tytułem „Mój Kościół na Pomorzu.”
Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Koniec również wzięli w nim udział.I udało się! Martyna Dach z klasy II A – gimnazjalnej została jedną z laureatek tegoż konkursu. Wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 20 października 2017 r. w Koszalinie, ale Martyna odebrała swoją nagrodę i dyplom z rąk dyrektora naszej szkoły 31 października. Gratulujemy Martynie i życzymy dalszych sukcesów.