XVII Międzygimnazjalny Turniej Wiedzy o Pile

Administrator 4 czerwca 2017, 10:30

Tagi:

Już po raz XVII w naszej szkole odbył się Międzygimnazjalny Turniej Wiedzy o Pile. Pilscy gimnazjaliści rywalizowali o Puchar Prezydenta miasta Piły, który objął Turniej patronatem. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem: Piła – moje miasto. 3 – osobowe zespoły uczniów reprezentujące poszczególne gimnazja przystąpiły do pisemnego sprawdzianu wiedzy o Pile, przedstawiły prezentacje w formie mapy myśli pt.: „Piła-moje miasto”, wzięły udział w kilku konkurencjach m in.: zaznaczały obiekty na planie miasta Piły, układały „pilskie puzzle”.
Rywalizacja między drużynami była bardzo wyrównana. Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 4, II miejsce drużyna z Zespołu Szkół nr 2, III miejsce drużyna z Gimnazjum nr 5. Zwycięzcy otrzymali puchary Prezydenta miasta Piły, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Pile.

M. Lipska
E.Kryza